Пам'ять святого мученика Воніфатія Київського

Пам'ять святого мученика Воніфатія Київського9 січня, в день пам'яті святого мученика Воніфатія Київського, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Вишневський Спиридон, а також духовенство монастиря та гості в священному сані.

За богослужінням молились за мир в Україні.

Після відпусту митрополит Антоній привітав усіх присутніх із Різдвом Христовим, а також подякував Владиці Серафиму, ігумені Єлизаветі і сестрам за їхні труди в цій святій обителі.