Неділя перед Богоявленням

Неділя перед Богоявленням15 січня, у Неділю перед Богоявленням, день пам’яті преподобного Серафима Саровського Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспольський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у Свято-Преображенському чоловічому монастирі села Княжичі Бориспільської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, намісник обителі, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій, братія монастиря та гості обителі у священному сані.

Після читання Євангелія Архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією були піднесені особливі прохання за мир в Україні, та перемогу українського війська над російськими загарбниками.

Накінець владика привітав всіх присутніх з Різдвяними святами та закликав на всіх Боже благословення.