Неділя про блудного сина

Неділя про блудного сина У Неділю про блудного сина та дня пам’яті Собору вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, 12 лютого 2023 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена Божественна літургія.

 

Богослужіння очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.  Високопреосвященнішому владиці співслужили члени адміністрації, викладачі і студенти КДАіС у священному сані.  

За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.  

Також були піднесені особливі прохання за упокій душ спочилих православних християн, котрі постраждали в часи безбожних гонінь за віру Христову.  

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).  

Наприкінці богослужіння був звершений чин славління, після чого митрополит Антоній звернувся до присутніх з архіпастирським словом і закликав на усіх Боже благословення.

ФОТО