Літургія Передосвячених Дарів у середу п’ятої седмиці Великого посту

Літургія Передосвячених Дарів у середу п’ятої седмиці Великого постуУ середу п’ятої седмиці Великого посту, 29 березня 2023 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена Літургія Передосвячених Дарів.

 

Перед початком Літургії були звершені Часи, зображальні та вечірня. Богослужіння звершили Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр та проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій.

Архіпастирям співслужили члени адміністрації, викладачі та студенти КДАіС у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням регента архімандрита Романа (Подлубняка).

Богослужіння транслювалось на офіційній сторінці КДА у мережі Facebook.

За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах. Піснеспів «Да исправится молитва моя» виконували тріо: вихованці 4-го класу Семінарії чтець Антон Мачула та чтець Олександр Фоменко, а також вихованець 3-го класу Костянтин Король.

За богослужінням владика Антоній рукоположив у сан ієродиякона викладача Київської духовної академії і семінарії монаха Германа (Ковача).

Проповідь на запричастному вірші виголосив вихованець 3-го класу Семінарії Василь Глушак.

Після відпусту митрополит Антоній звернувся до присутніх з архіпастирським словом і закликав на усіх Боже благословення.

ФОТО

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4