Пам’ять святителя Миколая Чудотворця

Пам’ять святителя Миколая Чудотворця22 травня 2023 року, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Миколаївському соборі Покровського жіночого монастиря столиці.

 

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Васильківський Іоасаф, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі та гості у священному сані.

За богослужінням молилась настоятелька монастиря ігуменя Калісфенія із сестрами обителі.

Піснеспіви виконував хор насельниць Покровського монастиря.

Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Богослужіння завершилось хресним ходом навколо собору з пасхальними піснеспівами та молитвою до святителя Миколая Чудотворця.

Після відпусту Блаженніший архіпастир привітав насельниць та парафіян обителі зі святом.

ФОТО