Засідання Вченої ради КДА

Засідання Вченої ради КДАУ вівторок, 6 червня 2023 року в Київській духовній академії і семінарії відбулось засідання Вченої ради, на якому були підведені підсумки 2022/2023 навчального року.

Засідання очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Участь у Вченій раді взяли Керуючий справами УПЦ заслужений професор митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, ректор Київської духовної академії і семінарії професор архієпископ Білогородський Сильвестр, професорсько-викладацька корпорація Київських духовних шкіл, а також як запрошений гість – віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії архієпископ Новосанжарський Веніамін, вікарій Полтавської єпархії.    

Відповідно до порядку денного, далі відбулися захисти трьох кандидатських дисертацій: викладача КДАіС ієрея Михайла Антонюка, випускника КДА протоієрея Степана Симоненка та старшого помічника проректора з виховної роботи КДА архімандрита Володимира (Ціпіньо).    

Після завершення захистів архієпископ Сильвестр висловив слова особливої подяки членам адміністрації, викладачам і співробітникам за їхню жертовну працю, а також усім, хто допомагає і підтримує Київські духовні школи.

Після цього були затверджені протоколи трьох атестаційних комісій, які працювали на захистах бакалаврських та магістерських робіт.    

Далі зі звітами за 2022/2023 навчальний рік виступив проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин) та проректор з виховної роботи професор єпископ Згурівський Амвросій.    

На завершення засідання Блаженніший Митрополит Онуфрій удостоїв церковних нагород викладачів, які у другому півріччі відзначили свої ювілеї:     доцент інокиня Агнеса (Дуніна) — орден преподобного Нестора Літописця І ст.     архімандрит Афанасій (Стрельцов) та архімандрит Володимир (Ціпіньо) — ордени святителя Димитрія Ростовського.    

На завершення Вченої ради було зроблено спільне фото з Предстоятелем біля адміністративного корпусу Київських духовних шкіл, після якого відбулась святкова трапеза.  

ФОТО