Неділя всіх святих

 Неділя  всіх святих11 червня 2023 року, у Неділю першу після П’ятдесятниці, день памяті всіх святих, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.  

Недільне богослужіння відбулось у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського. Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Бородянський Марк, духовенство монастиря та гості у священному сані.  

Після читання святого Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до парафіян і паломників Лаври зі словом проповіді.  

Блаженніший архіпастир закликав паству до молитов та допомоги усім постраждали внаслідок прориву греблі на Каховській ГЕС.  

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.  

Після відпусту Блаженніший владика привітав вірян з неділю та днем пам’яті небесного покровителя і побажав, щоб Господь благословив миром нашу землю і увесь світ.

ФОТО