РІВНЕ. Богослужіння в Неділю 5-ту після П‘ятидесятниці,

РІВНЕ. Богослужіння в Неділю 5-ту після П‘ятидесятниці,9 липня, 2023 року, у Неділю 5-ту після П‘ятидесятниці, у день вшанування Тихвінської ікони Божої Матері у храмі на честь Всіх Волинських святих Рівного святкове богослужіння очолив Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

 

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Рівненський то Острозький Пимен, єпископ Згурівський Амвросій, секретар єпархії протоієрей Віктор Земляний, благочинні єпархії, клірики храму.

Після Євангелія ієрарх звернувся до віруючих зі словом проповіді, пояснив прочитаний на літургії уривок з Євангелія, провів паралелі із сьгоденням, дав настанови, попросив берегти віру. “Святитель Ігнатій Кавказький в одному зі своїх листів писав: “Для того, щоб людина спаслася, не достатньо того, щоб вона повірила в Бога”. Насправді, віра потребує прояву, віра в Бога потребує, щоб її сповідували. Щойно ми також почули апостольське зачало в якому апостол Павло у листі до духовних чад з Риму теж повчає: ” Віруймо в серці для праведності, устами сповідуємо для спасіння”. І в цих простих словах якраз розкритий алгоритм поведінки для всіх христян”, – зазначив архіпастир.

За богослужінням були піднесені молитви про мир в Україні, молились за український воїнів, за полонених, хворих, немічних, зе керівників країни, за усіх, хто потребує молитв.

По завершенні літургії митрополит Антоній привітав архієреїв, духовенство та вірян зі святом.

ФОТО