День пам’яті святої мучениці Тетяни

День пам’яті святої мучениці Тетяни25 січня, в день пам’яті святої мучениці Тетяни, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святих мучеників Андріана і Наталії у Деснянському благочинні м. Києва.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко, благочинні, клірики храму та гості в священному сані.

Після Євангельського читання владика Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням молились про мир в Україні.

Після богослужіння митрополит Антоній привітав настоятеля протоієрея Романа Матюшенка та парафіян з престольним святом.