День пам'яті священномученика митрополита Київського Володимира (Богоявленського)7 лютого, в день пам'яті священномученика митрополита Київського Володимира (Богоявленського) керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у храмі преподобного Агапіта Печерського Києво-Печерської Лаври.

Його Високопреосвященству співслужли митрополит Васильківський Іоасаф, єпископ  Гостомельський Аркадій, духовенство обителі.

Після прочитання Євангельського оповідання митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням архіпастир звершив дияконську хіротонію клірика Бориспільської єпархії читця Олексія Мажако.

Після Літургії духовенство звершило молебень священномученику Володимиру.