Новини єпархії

Переможець телевізійного шоу "Голос країни 2017" протоієрей Олександр Клименко продовжує активно проповідувати через сцену

Переможець телевізійного шоу Священик Бориспільської єпархії, керівник єпархіального відділу "Церква і культура," переможець телевізійного шоу "Голос країни 2017" протоієрей Олександр Клименко продовжує активно проповідувати через сцену, гастролюючи Україною.

Детальніше...

СВІТИЛЬНЯ. У селі відбувся Вечір авторської та народної творчості за участі протоієрея Олександра Клименка

СВІТИЛЬНЯ. У селі відбувся Вечір авторської та народної творчості за участі протоієрея Олександра Клименка24 грудня 2017 року у актовому залі Світильнянського НВК відбувся Вечір авторської та народної творчості, організований керівником молодіжного відділу Бориспільської єпархії священиком Максимом Молотковим для молоді та дорослих із сіл Світильне, Кулаженці, Гребельки, Русанів та Плоского.

Детальніше...

Відбулося перше засідання новоствореної єпархіальної комісії у справах канонізації

Відбулося перше засідання новоствореної єпархіальної комісії у справах канонізації21 грудня 2017 року з благословення митрополита Бориспільського та Броварського Антонія, відбулося перше засідання новоствореної єпархіальної комісії у справах канонізації. По протоколу члени комісії обрали секретаря, а також розглянули подання позивача Бориспільської Єпархії Андрія Андрійовича Мажоса, щодо репресованих священників Бориспільської Єпархії в 1937-1939рр.

Детальніше...

У Броварах та Калиті до дня святого Миколая пройшов молодіжний флешмоб «Привітай ближнього зі святом» (відео)

У Броварах та Калиті до дня святого Миколая пройшов молодіжний флешмоб «Привітай ближнього зі святом» (відео)18 грудня 2017 року керівник молодіжного відділу Бориспільської єпархії до дня пам'яті святого Миколая організував у м. Бровари молодіжний флешмоб «Привітай ближнього зі святом». До цієї акції долучилися діти, вчителі, священники з різних сіл: Світильнянського НВК, Русанівської ЗОШ разом зі своїм настоятелем протоієреєм Григорієм Сірук, та Руднянської ЗОШ із настоятелем отцем Григорієм Павлюком. Також долучилися до свята і працівники Броварського районного будинку культури.

Детальніше...

Керівник єпархіального молодіжного відділу взяв участь у відкритті спортивних змагань з боксу для дітей та юнацтва

Керівник єпархіального молодіжного відділу взяв участь у відкритті спортивних змагань з боксу для дітей та юнацтва16 грудня 2017 року керівник молодіжного відділу Бориспільської єпархії отець Максим Молотков був запрошений на відкриття спортивних змагань з боксу для дітей та юнацтва міста Києва та Київської області «Козацька звитяга», які проходили в м. Києві в спортивному залі на с.м. Лівобережна.

Детальніше...

Керівник єпархіального сімейного відділу взяв участь у Профілактично-корекційній акції «Перехрестя»

Керівник єпархіального сімейного відділу взяв участь у Профілактично-корекційній акції «Перехрестя»Традиційно щороку службою у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації організовується та проводиться районна профілактично - корекційна акція «Перехрестя». Як зазначила начальник Служби, Ганна Іванівна Ігнатенко, цей захід спрямований на те, щоб вберегти дітей від розмивання ціннісних орієнтирів, що є фундаментом, на якому продовжують поширюватися алкоголізм, паління, наркоманія, токсикоманія; протиправних дій, попередити скоєння правопорушень та злочинів, що призводять до адміністративної та кримінальної відповідальності та  спрямувати їх  на підвищення освітнього рівня; сприяти поглибленню взаємоповаги, честі та гідності, формуванню високих моральних цінностей.

Детальніше...

Керівник єпархіального молодіжного відділу взяв участь у семінарі вчителів у Світильному та Андріївських вечорницях в Русанові

Керівник єпархіального молодіжного відділу взяв участь у семінарі вчителів у Світильному та Андріївських вечорницях в Русанові13 грудня 2017 року керівник молодіжного відділу Бориспільської єпархії ієрей Максим Молотков на запрошення адміністрації Світильнянського НВК взяв участь у районному семінарі-практикумі вчителів української та зарубіжної літератури. Гостями семінару були методист відділу освіти Броварської районної державної адміністрації Герасименко Світлана Миколаївна та вчителі шкіл Броварського району.

Детальніше...

Голова єпархіального сімейного відділу взяв участь у Кінофорумі православної молоді Волинської єпархії

Голова єпархіального сімейного відділу взяв участь у Кінофорумі православної молоді Волинської єпархії8 грудня голова єпархіального сімейного відділу протоієрей Іоанн Омельчук, взяв участь у Кінофорумі православної молоді, який організував молодіжний відділ Волинської єпархії. На кінофестивалі були презентовані відео-ролики які носили  соціальний та духовний зміст.

Детальніше...

БАРИШІВКА. Керівник єпархіального молодіжного відділу взяв участь у профілактичному заході «Зміни життя, зупини насильство»

БАРИШІВКА. Керівник єпархіального молодіжного відділу взяв участь у профілактичному заході «Зміни життя, зупини насильство»5 грудня 2017 року в смт Баришівка відбувся районний профілактичний захід «Зміни життя, зупини насильство». Організатором було управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації.

Детальніше...

Бориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2018 рік

Бориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2018 рікЗ благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, інформаційно-просвітницький відділ Бориспільської єпархії надрукував настінний перекидний "Православний календар на 2018 рік. Храми Бориспільської єпархії Української Православної Церкви" українською мовою.

Детальніше...

Сторінка 1 із 26

January 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Останні новини