Соціальний відділ Бориспільськоі єпархії поздоровив з Пасхою нужденних подарункамиСоціальний відділ Бориспільськоі єпархіі  продовжує свою  роботу  і в святкові дні. Цього разу , волонтери  відділу, згідно з традицією,   зібрали з усіх приходів єпархіі  подарунки і матеріальні пожертвування для привітання з Великоднем і Радоницею усіх нужденних, обездолених і просто тих, хто цього потребує.

Очільник відділу  протоієрей Георгій Носач разом зі своіми помічниками відвідали декілька  установ в місті Борисполі.  Як завжди, вони приіхали не з пустими руками. Перш за все,  діти з реабілітаційного центру для  інвалідів та дітей інвалідів  “Наш дім”, отримали  солодощі, пасхальну випічку, печиво та продукти до ідальні. Розмова з директором центру стала продовженням подальшоі співпраці з цим закладом. Адже матеріальна допомога, це лише одна складова частина соціальноі роботи. Діти інваліди потребують і духовноі допомоги, яка має бути адаптована до іх можливостей. Для цього є всі можливості і бажання обох сторін.

Військова  частина Національноі гвардіі  в с. Старе також отримала від вірян привітання зі святами, як подяку за служіння Батьківщині.  Для молодих вояків   будь-які домашні   ласощі нагадують ім про домівку і мамину турботу. Сюди  працівники відділу привезли  паски, крашанки, печиво, цукор, олію, крупи.

А в  Бориспільський міський територіальний центр   соціального обслуговування волонтери  відділу приходять як давні і близькі друзі. Вже не один раз вони привозили сюди цілі мішки продуктів, хлібобулочних виробів, консерваціі, а цього разу ще додали паски для  подальшоі роздачі малозабезпеченим сім’ям, старим та хворим.

Нехай Пасхальна радість прийде до всіх людей, які потребують людськоі уваги та турботи!

September 2018