Волонтери та очільник єпархіального відділу соціальної роботи та благодійництва відвідали своїх підопічних в селі Рогозові

Волонтери та очільник єпархіального відділу соціальної роботи та благодійництва відвідали своїх підопічних в селі РогозовіВолонтери та очільник відділу соціальної  роботи та благодійництва Бориспільської єпархії протоієрей Георгій Носач в робочому режимі відвідали  своїх підопічних в селі Рогозові Бориспільського району. Сім'ї переселенців, що преїхали  зі сходу Украіни,  з радістю зустріли своїх старих друзів, які протягом останніх років ніколи не залишали їх на одинці зі своїми проблемами. Використовуючи будь-яку нагоду працівники відділу знаходили можливість допомогти переселенцям у вирішенні їх різноманітних проблем.

Звичайно, це була перш за все моральна і духовна підтримка небайдужих людей, які зробили благодійництво своїм основним життєвим завданням. Отець Георгій, крім того, що разом з помічникамчи свого відділу оганізовує матеріальну допомогу нужденним, так в своїх молитвах ніколи не забуває просити за усіх, хто потрапив у скрутне становище. 

Цього разу пререселенці прийняли від небайдужих людей навантажену пакунками машину з олією, гречкою, борошном, цукром, цукерками, макаронними виробами. Окрему вдячність висловили люди за дитячі памперси, дитячий і підлітковий одяг.

Справжнє милосердя не потребує особливих нагод. Воно має бути непоказним і щоденним.

Волонтери та очільник єпархіального відділу соціальної роботи та благодійництва відвідали своїх підопічних в селі Рогозові

February 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3