КОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну тему

КОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу  провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну тему23 квітня 2019 року з ініціативи настоятеля храму с. Коржі Березенського благочиння (Баришівський район) протоієрея Миколая Борисюка, керівник єпархіального молодіжного відділу протоієрей Іоанн Омельчук провів бесіду з учнями місцевої школи на тему: «Пасха - день нашого спасіння».

Під час уроку діти переглянули короткометражку про страждання та воскресіння Христа Спасителя, задали запитання священникам. По завершенні уроку духовенство разом з дітками прикрасили писанками одне із дерев на шкільному подвір’ї. Також учні виклали живими літерами на подвір’ї школи слово «МИР». Цією акцією діти показали своє велике бажання того, щоб в нашій країні настав довгоочікуваний мир. І, можливо, саме цієї Пасхи Господь пошле нам таку радість по молитвах юних дитячих сердець.

КОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу  провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну темуКОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу  провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну темуКОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу  провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну темуКОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу  провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну темуКОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу  провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну темуКОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу  провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну темуКОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу  провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну тему КОРЖІ. Керівник єпархіального молодіжного відділу  провів бесіду з учнями місцевої школи на пасхальну тему

July 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Останні новини