Протоієрей Олександр Клименко взяв участь у записі чергового відеокліпу, присвяченого темі Страсної П'ятниціСвященик Бориспільської єпархії, керівник єпархіального відділу "Церква і культура," переможець телевізійного шоу "Голос країни 2017" протоієрей Олександр Клименко разом із студентами Київських духовних шкіл взяв участь у записі чергового відеокліпу телекомпанії "Глас", присвяченого темі Страсної П'ятниці.

У відеокліпі отець Олександр виконує стихіру Великої П'ятниці "Разбойника благоразумнаго", яким вшановуються хресні страждання Спасителя.

Текст церковнослав'янською:

Разбойника благоразумнаго во едином часе раеви сподобил еси, Господи, и мене древом крестным просвети и спаси мя.

Українською:

Розбійника благорозумного в одну мить раю удостоїв, Господи. І мене хресним древом просвіти і спаси!

По-русски:

Разбойника благоразумного в одном часу рая удостоил, Господи, и меня крестным древом просвети и спаси.

Стихіра "Разбойника благоразумного". Виконання - протоієрей Олександр Клименко, Макарій Капітанюк, Андрій Лепей, Іван Бацинюк, Євген Драчук. Над відеокліпом працювали: режисер - Лариса Колосова, оператор - Валерій Шрамко, оператор - Андрій Грицан, Андрій Крилатий, монтаж - Влад Скринецький, дизайнер - Ольга Гороховська, адміністратор проекту "Великопосні та Пасхальні піснеспіви з о. Олександром Клименко  - Катерина Дятлова. Телеканал "Глас" дякує оператору з Волині о. Євгенію Срибному за зйомки квадрокоптером, а також Волинській та Володимир-Волинській єпархіям за всебічне сприяння у зйомках відеокліпу.
July 2019