Єпархіальний відділ соціального служіння та благодійництва передав продукти переселенцям та нужденним

Єпархіальний відділ соціального служіння та благодійництва передав продукти переселенцям та нужденнимШвидко плине час, ось вже позаду довгожданний Світлий Великдень, вже відсвяткували і день Жінок Мироносиць, йдемо до Трійці, час плине, змінюється розквітає природа, та наше милосердія і увага до ближнього не підлягає зміні часу.

8 травня 2019 року до Бориспільського храму святих апостолів Петра і Павла, де настоятелем є керівник єпархіального відділу соціального служіння та благодійництва, протоієрей Георгій Носач, приїхали часті гості з села Рогозів. Це  переселенці, які під тиском обставин змушені були покинути свої оселі і приживатися на новому місці. Вони приіхали зустрітися і поспілкуватися з отцем Георгієм, отримати благословення і поїхали, як завжди,  не з пустими руками. Для усіх переселенців села були передані Великодні паски, цукерки, консерви, рис, олія, печиво, борошно, гречку та інші крупи. Навантажена машина привезла подарунки в гуртожиток для переселенців. Ця група населення вже декілька років знаходиться під патронатом соціального відділу. Отець Георгій своєю увагою і небайдужістю налагодив щирі дружні стосунки з людьми, яких доля закинула в наші краї і яким не солодко прийшлося покинути свої обжиті місця і приживатися на новому місці.

Крім того, в ці ж святкові дні молоді активісти-волонтери відділу та О. Конопацька організували адресну доставку 16 пакетів з продуктами нужденним сім‘ям і ветеранам війни.

10 травня соціальний відділ зустрівся зі своїми  партнерами - працівниками територіального центру зайнятості щоб передати їм зібрані від прихожан пожертвування для допомоги тим, хто реально цього потребує - багатодітним сім‘ям, інвалідам, ветеранам тощо.

Це паски, цукерки, печиво, хлібобулочні вироби, олія, борошно, крупи, рулети, солодощі.

Добросовісні працівники закладу передадуть всі ці пожертвування за призначенням. І не має значення - віруючі ці люди чи ні, ходять вони до церкви, чи не ходять - православні люди готові поділитися  своєю  пасхальною радістю з усім світом, бо сонце світить усім - праведникам і грішникам, і Христос Воскрес заради нас усіх!

Єпархіальний відділ соціального служіння та благодійництва передав продукти переселенцям та нужденним

May 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини