Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі "Сім'я і шлюб: етапи підготовки до створення міцної сім'ї"

Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі З 14 по 16 травня 2019 року, Місія Синодального відділу у справах сім'ї провела Всеукраїнський навчально-методичний форум "Сім'я і шлюб: етапи підготовки до створення міцної сім'ї.

Духовенство з багатьох єпархій УПЦ пройшло курс і навчання від провідних фахівців, що запроваджують програми підготовки до сімейного життя. Такими фахівцями і лекторами на форумі були Адріан Буковинський, доктор з філософії та експерт з сімейних питань та професор КДАіС протоієрей Олексій Добош.

Бориспільську єпархію на форумі представили: голова сімейного відділу єпархії протоієрей Іоанн Омельчук, голова інформаційно-просвітницького відділу єпархії протоієрей Анатолій Слинько, протоієрей Євген Федін, протоієрей Ігор Степанюк, священик Сергій Розман, Козел Роман Миколайович.

По завершенні форуму учасники отримали сертифікати Місії Синодального відділу у справах сім'ї про проходження навчального семінару та про готовність передавати свої знання іншим.

 Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському форумі

May 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини