Молодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемоги

Молодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемогиДо Дня перемоги керівник молодіжного відділу Бориспільської єпархії священик Максим Молотков разом зі співучою молоддю селища Калита привітали учасників Великої вітчизняної війни м.Бровари з Днем перемоги.

За співпраці з представниками відділу опіки отець Максим з дітьми завітали до осель ветеранів-фронтовиків, подарували їм квіти і солодощі. Але головним подарунком для стареньких стали пісні про перемогу та далекі фронтові часи. У свою чергу ветерани розповіли про страшні і трагічні дні війни. Особливо цікавою була історія бабусі, яка пережила блокаду Ленінграду.

Під час поздоровлень ветерани ледь стримували сльози і дякували за те, що їх не забувають. Наймолодшому дідусю 94 роки, а найстаршому – 99. Хоч вік і бере своє, і здоров’я вже не те, але всі були в доброму гуморі. На прощання фронтовики дарували молодим артистам  цукерки з одним лише побажанням: щоб мир був на нашій землі і щоб ніхто з них не пізнав таких лихих та голодних років.

Повертались додому діти з радістю на серці, що принесли нашим ветеранам хвилини радості. Адже в Броварах їх залишилось всього 39, а в більшості сіл району взагалі вже немає в живих.

 

Молодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемогиМолодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемогиМолодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемогиМолодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемогиМолодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемогиМолодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемогиМолодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемогиМолодіжний відділ єпархії привітав ветеранів війни з Днем перемоги 

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні новини