БРОВАРИ. Священик разом із мером привітав найстарішого ветерана міста із 100-річчям

БРОВАРИ. Священик разом із мером привітав найстарішого ветерана міста із 100-річчям11 червня 2019 року один із найстаріших ветеранів міста Бровари Михалко Яків Семенович відсвяткув своє 100-річчя. Привітати героя Фінської та Другої світової війни приїхали особисто мер Броварів Сапожко Ігор Васильович, перший замісник мера Голубовський Григорій Павлович, голова Спілки ветеранів Другої світової війни Надіров Тельман Фуадович, його замісник Гончар Віктор Васильович та інші представники Броварської районної державної адміністрації. Разом з ними ювіляра привітав керівник молодіжного відділу Бориспільської єпархії ієрей Максим Молотков та молодь Броварщини.

Мер міста нагородив ветерана грамотою та подячною медаллю за звільнення Праги, де в свої часи воював Яків Семенович. Крім того, іменинник отримав багато квітів та цінних подарунків. А молодь виконала в дарунок пісню.

У свої 100 років дідусь з гумором розповів про давно минуле, але не забуте військове життя. Усім присутнім він побажав мирного неба над головою і ніколи не бачити тих страшних часів, за які він отримав медалі. Звертаючись до молоді, яка разом з отцем Максимом приїхала привітати його, Яків Семенович сказав: «Дивлюсь на вас всіх і радію, що ті страшні роки війни були недаремними».

  БРОВАРИ. Священик разом із мером привітав найстарішого ветерана міста із 100-річчямБРОВАРИ. Священик разом із мером привітав найстарішого ветерана міста із 100-річчямБРОВАРИ. Священик разом із мером привітав найстарішого ветерана міста із 100-річчям

Останні новини