Військове паломництво до Святої Гори Грабарки в Польщі

Військове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіЗ 18 по 20 серпня 2019 року, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, та на запрошення архієпископа Вроцлавського і Щецинського Георгія, військові священики УПЦ прийняли участь у міжнародному військовому паломництві до Святої Гори Грабарки, яке було організовано православним ординаріатом Війська Польського сумісно з Міністерством оборони Республіки Польща.

До складу делегації увійшли: керівник сектору Синодального військового відділу душпастирської опіки воїнів інтернаціоналістів та учасників бойових дій прот. В’ячеслав Яковенко, який її очолив, керівник єпархіального військового відділу Бориспільської єпархії прот. Володимир Гонтар, керівник єпархіального військового відділу Білоцерківської єпархії прот. Дмитро Марандюк та клірик Бориспільської єпархії ієрей Максим Молотков.

Під час паломництва відбулась 24-та щорічна хресна хода, протяжністю 16 км, від м. Семятичі на Святу Гору Грабарку. В ніч з 18 на 19 серпня у Преображенському храмі на горі було відслужено літургію, яку очолив владика Георгій. Під час богослужіння всі священнослужителі піднесли сугубу молитву за мир в Україні. Владика Геогргій висловив підтримку Польської Православної Церкви УПЦ та занепокоєність перешкоджанням діяльності священиків УПЦ у силових структурах України.

Делегація Української Православної Церкви також відвідала монастир преп. Онуфрія Великого в селі Яблечне (Польша) в якому, перед чудотворним образом святого, помолилась за нашого Предстоятеля та Церкву.

 Військове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіВійськове паломництво до Святої Гори Грабарки в Польщі