Вшосте розпочалися заняття на катехізаторських курсах для дорослих у Березані

Вшосте розпочалися заняття на катехізаторських курсах для дорослих у БерезаніКатехізаторські курси для дорослих при Свято-Благовіщенському храмі в Березані діють протягом п’яти років. 08 вересня цього року розпочався 6-ий рік занять.

Традиційно, в неділю ввечері, після вечірнього богослужіння із акафістом був звершений молебень перед початком катехитичних бесід. Першу лекцію прочитав благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) на тему: “Божественна Літургія: історія, чинопослідування та символіка Проскомідії”, після якої присутні мали змогу задати питання по даній темі. Графік тематики та лекторів формується із цікавості слухачів. Таким чином, охоплюються Священне Писання, катехізис, літургіка, церковна історія та сектознавство. Протягом року заняття проходитимуть по неділях після вечірні з акафістом.

October 2019