Бориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2020 рік

Бориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2020 рікЗ благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, інформаційно-просвітницький відділ Бориспільської єпархії надрукував настінний перекидний "Православний календар на 2020 рік. Храми Бориспільської єпархії Української Православної Церкви" українською мовою.

Православний календар являє собою 28 сторінок формату А4 у повному кольорі двостороннього друку. На кожній сторінці розміщено фотографії унікальних храмів Бориспільської єпархії, а також позначені православні свята, щоденні поминання святих, пости та дні особливого поминання померлих протягом року. Також у виданні є вказівки про те, в які дні, яку їжу можна впоживати згідно церковного уставу. Корисними для віруючих стануть духовні поради керуючого Бориспільською єпархією Високопреосвященнішого митрополита Антонія.

"Православний календар 2020" стане чудовим подарунком рідним і друзям до свята Миколая, Нового року, Різдва Христового, Богоявлення.

Календар можна придбати у храмах Бориспільської єпархії та на складі Київської митрополії.

Інформація за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном: 067 442 26 87

 Бориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2020 рікБориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2020 рікБориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2020 рікБориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2020 рікБориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2020 рікБориспільська єпархія надрукувала Православний календар на 2020 рік

Останні новини