Просимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Просимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністюОб’єднання інвалідів, що діє на території Бориспільської єпархії, звертається з проханням про допомогу в проведенні благодійної акції до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня. Організатори вже традиційно з допомогою вірян УПЦ та всіх небайдужих людей влаштовують свято для своїх підопічних, яких на обліку в організації понад півтори тисячі.

«Наша громадська організація створена 22 серпня 2002 року, з метою покращення якості життя людей з інвалідністю, — зазначає керівник організації Наталія Георгіївна Хоменко — основна діяльність спрямована на індивідуальний підхід до кожної людини. На обліку нашого об'єднання 1507 людей, різних категорій інвалідності і віку, які постійно потребують уваги, підтримки та допомоги Крім дорослих, у нас на обліку 116 дітей інвалідів дитинства, різного віку. Також 42дітини, в яких батьки люди з обмеженими можливостями Після проведення благодійної акції до дня інвалідів, плануємо новий захід для діток до дня Святого Миколая з продовженням до Новорічно -  Різдвяних свят. Будемо вдячні, за будь яку допомогу!"

Адреса організації: с. Горбачівка (відділення зв’язку Вознесенське), вул. Польова, 16, Згурівського району, Київської області, поштовий індекс: 07652. Керівник — Хоменко Наталія Георгіївна.

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку: 4149 4996 4252 9216 (отримувач: Хоменко Наталія Георгіївна). Телефон: (099) 233-11-22.

 Просимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністюПросимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністюПросимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністюПросимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністюПросимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністюПросимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністюПросимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністюПросимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністюПросимо підтримати благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Останні новини