ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. У день Святої Трійці військовослужбовці відвідали древнє місто і його святині19 червня 2016 року у день Святої Трійці військовослужбовці «Навчального центру Народної гвардії України» під керівництвом координатора Візе-Бойко В.В. відвідали м.Переяслав-Хмельницький.

Після екскурсії до Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», вояки відвідали Свято-Троїцьку церкву м.Переяслав-Хмельницький, де з благословення настоятеля архімандрита Ніла (Семенець), клірик храму ієромонах Феодосій провів екскурсію розповівши про свято Трійці та значення цього свята для християнської Церкви. Також священик наголосив про значення миру в державі та побажав воїнам, щоб благодать Божа оберігала їх, а вони в свою чергу перш за все керувалися християнськими заповідями.

Після екскурсії на території Свято-Троїцької церкви було організовано фуршет.