Священики відвідали військову частину

Священики відвідали військову частину19 липня з благословення Високопреосвященнішого Августина митрополита Білоцерківського і Богуславського голови Синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, священиками протоієреєм Вячеславом Яковенком, головою сектора опіки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій при Синодальному військовому відділі УПЦ, іереем Максимом Молотковим, настоятелем Свято-Михайлівського храму села Світильня Броварського району разом із священиками Чернігівської єпархії відслужили молебень у військовій частині.

Духовенство разом із солдатами помолилися за Україну та її вояків, які відправляються на Схід України в зону збройного конфлікту. Священики благословили військовим хрестики та молитвослови.

Ієрей Максим Молотков передав військовим понад 600 кг провізії, яку зібрали парафіяни Свято-Михайлівського храму села Світильня -  свіжу картоплю, цибулю, часник, різну закрутку та декілька мішків макаронних виробів. Крім того люди передавали солдатам велику подяку за мирне небо та побажання швидкого повернення до рідних домівок.

Також, священики, побажали всім милосерд, Божого благословення нашій Україні та швидшого закінчення кровопролиття.

March 2024