БЕРЕЗАНЬ. У міському будинку культури відбувся ІІІ Міжрегіональний фестиваль духовної музики «Христос рождається!»З благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського 11 січня у Березанському міському будинку культури відбувся ІІІ Міжрегіональний фестиваль духовної музики «Христос рождається!».

Протоієрей Олександр Клименко, голова єпархіального відділу «Церква і культура» Бориспільської єпархії, разом з Марком Григор’євим та Марією Самойленко були ведучими фестивалю. З вітальним словом виступив благочинний Березанського церковного округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Як відмітили гості заходу, найважливіше в таких заходах - це співпраця місцевої влади з церквою. Бо відновлення традицій, та їх продовження, яке цікаве нашому молодому поколінню, дає можливість нашій нації рости та кріпнути.

З різних районів до нас завітали: народний хор «Родина» (смт. Баришівка, керівник Григорій Яременко); ансамбль духовної пісні «Собор» районного будинку культури, (м. Переяслав-Хмельницький, керівник Анатолій Євсевський); народний аматорський колектив «Вербиченька», (с. Пристроми, Переяслав-Хмельницького району, керівник Ольга Мірошниченко).

Гучними аплодисментами зустрічали наймолодших учасників фестивалю з сольними музичними номерами - Анну Клименко та Каріну Ковальчук, а також дитячий хор Березанської школи мистецтв та ансамбль «Домінанта» (керівник Тетяна Примак). Традиційним був виступ церковного хору храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Березань під керівництвом Василиси Шиян. Були щедрими на аплодисменти наші глядачі і найстаршим та найповажнішим артистам народного аматорського хору ветеранів «Вересень життя», концертмейстер Анатолій Барабаш. Несподіваним та колоритним був виступ нового аматорського ансамблю міського будинку культури «Мереживо», який подивував усіх автентичним співом (керівник Катерина Павленко). Всі учасники після концерту були нагороджені подяками міського голови В.Г. Тимченка та грамотами від благочинного Березанського округу архімандрита Назарія (Омеляненка).

І найважливіші учасники Різдвяного свята - це глядачі! Давні українські традиції та казкові мелодії різдвяних колядок створили неймовірну атмосферу. Христос рождається! Славімо Його!

March 2024