БОРИСПІЛЬ. Священик-лікар прочитав лекцію про депресії та відчай

БОРИСПІЛЬ. Священик-лікар прочитав лекцію про депресії та відчай7 травня 2017 року відділом релігійної освіти та катехізації Бориспільської єпархії була організована зустріч викладача Київської Духовної Академії та Семінарії, лікаря-невролога архімандрита Феодосія (Марченко), з прихожанами чоловічого монастиря на честь ікони Божої Матері Живоносне Джерело. Отець Феодосій провів лекцію на тему : «Депресії та відчай, причини виникнення та методи боротьби з ними». Після лекції, за чаєм, кожен присутній мав змогу задати запитання доповідачу.

По закінченні намісник монастиря, архімандрит Спиридон (Ходанич), від усіх присутніх подякував лектору за таку змістовну лекцію, та побажав допомоги Божої в подальшому пастирському служінні та місіонерстві.