Представники єпархії взяли участь у XII Всеукраїнській конференції відділів по роботі з молоддюЗ 29 травня по 1 червня 2017 року у смт Лазурне Херсонської області пройшла XII Всеукраїнська конференція священників Української Православної Церкви, голів та представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. На цю конференцію з’їхалися представники зі всіх єпархій України. По блогословенню митрополита Бориспільського і Броварського Антонія Бориспільську єпархію представляли ієрей Максим Молотков (настоятель Свято-Михайлівського храму с. Світильня) та протоієрей Петро Котюк (настоятель Свято-Георгіївського храму с. Заворичі).

Конференція розпочалася зі спільного молебню та обговорення плану роботи. Протягом п'яти днів виступали священники, лікарі та інші представники різних єпархій. У доповідях звучало багато цікавого та корисного, безліч нових ідей для практичного застосування та вдосконалення роботи з молоддю.

Також було достатньо часу для знайомства з приводу співпраці відділів різних єпархій. Присутнім продемонстрували цікаві та повчальні відеоролики, презентації різних програм та методів роботи з дітьми. У кінці з'їзду єпископом Обухівським Іоною, який є головою цього відділу, кращі програми були нагороджені грамотами.
Завершився з'їзд спільною літургією, яку очолив єпископ Іона.

March 2024