БЕРЕЗАНЬ. Розпочалися заняття на катехізаторських курсах

БЕРЕЗАНЬ. Розпочалися заняття на катехізаторських курсах17 вересня у неділю після літніх канікул розпочалися заняття на катехізаторських курсах при Свято-Благовіщенському храмі міста Березань. Перед заняттями Благочинний Березанського округу, архімандрит Назарій (Омеляненко) звершив молебень, за яким молилися слухачі.

Одразу після молебню була прочитана лекція на тему: “Сучасний релігійний простір України: церква та секта”. Цього року вже традиційно заняття проходитимуть щонеділі о 14.00. Предмети викладання: Святе Письмо Нового Завіту (прот. Олександр Клименко), Святе Письмо Старого Завіту (дияк. Симеон Шиян), Сектознавство (архім. Назарій (Омеляненко)), історія Церкви (Ричок О. С.), основи православного віровчення (Савка М. І.). Окрім зазначених предметів раз на місяць проходитимуть тематичні лекції різної тематики, на які будуть запрошені спеціалісти певних галузей: викладачі духовних вузів, співробітники музеїв та інших.