У Борисполі відбувся з`їзд православної молоді Бориспільської єпархії (+відео)

У Борисполі відбувся з`їзд православної молоді Бориспільської єпархії (+відео)13 лютого 2018 року у будинку культури міста Бориспіль відбулось традиційне святкування дня православної молоді. На з`їзд прибули представники багатьох парафій Бориспільської єпархії.

Свою роботу представив голова молодіжного відділу Ієрей Максим Молотков. Молодь  з парафій св. Бориса і Гліба, Свято-Михайлівського монастиря м. Переяслав Хмельницький та Баришівський молодіжний рух Кіріос презентували свою роботу у відеороликах та презентаціях. Гості з Волині в особі ієрея Віктора Мартинюка та представників молодіжного відділу, поділились практикою проведення заходів та створення цікавих проектів.

На завершення гість вечора заступник голови молодіжного синодального відділу УПЦ ігумен Валеріян відповів на запитання юних учасників зібрання. Після загального фото гостям вечора була приготована кава чай та солодощі.