Молодь та діти Бориспільської єпархії звершили цікаву та пізнавальну поїздку в еко-господу «Медвино»30 жовтня 2018 року молодь та діти Бориспільської єпархії звершили цікаву та пізнавальну поїздку в еко-господу «Медвино». Після екскурсії діти відвідали храм с. Катюжанка та звершили молебень за мир в Україні.

Після спільної молитви підкріпили сили в трапезні біля храму. Духовенство та молодь с. Катюжанка тепло зустріли православну молодь з Броварського та Баришівського районів. Після трапезни діти подивились цікавий та пізнавальний мультфільм на Євангельську ткматику. Поспілкувавшись обговорили майбутні зустрічі з православною молоддю, які вже в єпархіїї стають хорошою традицією.