Протоієрей Олександр Клименко: Звані на вечерю. І храми, збудовані навколо ЄвхаристіїЄвхаристія – це серцевина створеної Богом будівлі. Про це розповів в ефірі медіа-проекту «Євангеліє щодня» Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Олександр Клименко.

«Коли мене запитують, як ви будуєте храм, я ніколи не говорю, що храм починає відлік свого існування від реєстрації громади, документів. Ми починаємо будувати храм символічно. Стіни починають зводитись навколо Чаші. Кожен храм, насправді, будується навколо Євхаристії. Ця Таємна вечеря, на яку ми збираємося з вірними – серцевина появи на землі нової, Боготканної будівлі, яке вміщує в себе земне і небесне », – сказав отець Олександр.

Тлумачення Євангелія на 30 грудня – Лк. 14, 16-24.