Протоієрей Олександр Клименко піснею привітав з Днем Перемоги

Протоієрей Олександр Клименко піснею привітав з Днем ПеремогиСвященник Бориспільської єпархії, керівник єпархіального відділу "Церква і культура," переможець телевізійного шоу "Голос країни 2017" протоієрей Олександр Клименко взяв участь у записі пісні, присвяченої Дню Перемоги у Другій Світовій війні. Пісня звучатиме 9 травня на телеканалі КРТ.

Коментуючи пісню священник на своїй сторінці у facebook говорить: "Ще одне музичне вітання в День Перемоги! Погляд на війну очима маленької дівчинки - напівсироти, яка мріє лише про одне.. Аби тато повернувся. Історія дитячої сльози, якої не вартий жодний завойований метр землі. Час вернути батьків оченятам тим синім..."

Прем'єра пісні для телеглядачів 9 травня о 18.35 та о 23.20 на каналі КРТ. Повтор завтра о 16.20.
Слова О. Потапенко
Музика В. Тузик.