Оголошується набір на Православно-катехізаторські курси імені свт. Петра Могили, що діють при КДАіСЗ благословення ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра, Православно-катехізаторські курси імені святителя Петра Могили проводять набір на навчання. Вступати на курси можуть віряни Української Православної Церкви.

Документи приймаються на такі відділення:

1) Катехізаторське; 2) Біблійне; 3) Іконописне; 4) Церковного співу; 5) Богослужбового уставу та читання.

Також проводиться набір на дистанційну форму навчання (онлайн).

На денну форму навчання документи приймаються в навчальному корпусі Київської духовної академії (корпус №64 Києво-Печерської лаври): середа і четвер з 17.00 до 19.00.

Детальніше ТУТ.