Відбулася лекція вченого секретаря КДАіС на Катехізаторських курсах для дорослих при Свято-Благовіщенському храмі Березані.25 вересня цього року у неділю ввечері у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані вечірню зі співом акафісту Пресвятій Богородиці звершив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Його Високопреподобію співслужили благочинний академічного храму Різдва Пресвятої Богородиці Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Досифей (Михайлюк), вчений секретар КДАіС ієромонах Митрофан (Божко) та духовенство благочиння.

Після богослужіння з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, на Катехізаторських курсах для дорослих ієромонах Митрофан запропонував лекцію "Сучасний статус Української Православної Церкви".

В рамках лекції священнослужитель, починаючи з часів Київської Русі, розповів про канонічний статус Православної Церкви на українській землі. Особлива увага була приділена новітньому періоду історії від 1990 року до сьогодні. В кінці прафіяни мали змогу задати актуальні питання.