БЕРЕЗАНЬ. Благочиння передало гуманітарну допомогу до Святогірської Лаври.

БЕРЕЗАНЬ. Благочиння передало гуманітарну допомогу до Святогірської Лаври. З 22 по 24 листопада 2022 року настоятель Архангело-Михайлівського храму міста Березані протоієрей Сергій Таран доставив до Свято-Успенської Святогірської Лаври гуманітарну допомогу, зібрану віруючими Березанського благочиння.

Священик передав наміснику монастиря Високопреосвященнішому Арсенію, митрополиту Святогірському, одяг, ковдри, продукти харчування та гроші. У відповідь Владика подякував за посильну допомогу.

Лавра прихистила багатьох переселенців під час активних бойових дій, багато з яких перебувають в монастирі й зараз.

Отець Сергій вклонився святиням Лаври й помолився за духовенство та віруючих Березанського благочиння.

БЕРЕЗАНЬ. Благочиння передало гуманітарну допомогу до Святогірської Лаври. БЕРЕЗАНЬ. Благочиння передало гуманітарну допомогу до Святогірської Лаври.