Свято-Михайлівський храм

с. Шевченкове,
вул. Леніна, 1

Парафіяльне життя

прот. Володимир ЛатинникВ с. Шевченкове  жителі села сповідують православну віру і належать до канонічної Української Православної Церкви. Секти, які зареєстровані на території селищної ради баптисти, п’ятидесятники і свідки Єгови, по милості Божій майже не діють, деякі взагалі вже існують лише формально. Храм, хоч він у нас тимчасовий і надто скромний, завжди людний. Не можна похвалитись що більшість жителів православні по життю, але з кожним роком помітно що люди все більше цікавляться своєю вірою і навертаються до церкви. Особливо молодь більше проникається духом православним. Сільська влада і школа також піклуються і сприяють підтриманню православної і церковної традиції в селі. Тому люди у нас в селі  дружні, мирні і з повагою ставляться до нашого рідного православ’я, що можна сказати навіть про мусульман, які у тут проживають.

Наша релігійна громада започаткувала своє існування в 2000 році. В тимчасово облаштованому під храм приміщенні перше богослужіння звершилось 28 серпня на свято Успіння Пресвятої Богородиці. До цього в селі храму ніколи не було. Милістю Божою в самому центрі села через декілька років після цього, клопотанням настоятеля, сільська рада виділила земельну ділянку під забудову храму. На сьогоднішній день будівництво храму  звершується успішно.

Свято-Михайлівський храмСвято-Михайлівський храм

Свято-Михайлівський храм