Храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Тарасівка

Броварський р-н,
с. Тарасівка,
вул..Шевченко, 38

Храм Різдва Пресвятої Богородиці с. ТарасівкаОскільки с. Тарасівка дуже молоде поселення в Броварському районі (початок XX ст.) і храму тут ніколи не було, тому церковно-приходське життя приходиться налагоджувати з самого початку. 21 липня 2007 р. в день Казанської ікони Божої Матері відбулося освячення місця будівництва храму в честь Різдва Божої Матері. В селі планується побудувати великий типічний храм.

На даний час богослужіння відбуваються в пристосованому приміщенні колишнього магазину, де зібрано фактично все необхідне церковне начиння і ікони, які були закуплені чи пожертвувані прихожанами.

Шановані свята: 21 вересня, Різдво Божої Матері – храмове свято, 21 липня, Казанська ікона Божої Матері – день освячення місця будівництва храму, Рудосельська ікона Божої Матері – перша чудотворна ікона, оригінал якої перебував у цьому храмі.

Як дістатися до храму: електричкою до ст. Жердова, або маршруткою «м.Лісова – с.Жердова» (з заїздом в Тарасівку)

Сучасний стан парафії. Парафія Рідва Божої Матері в с. Тарасівка є невеликою, але дружньою: 35 постійних прихожан, серед яких 10 активних. Є велика простора трапезна, опалення конвекторне, в спекотну погоду працює кондиціонер. Священик на запрошення дирекції відвідує школу на великі шкільні свята щоб благословити і наставити учнів.
В селі існує впливова громада баптистів.

Митрофорний протоієрей Володимир ПрищепаНастоятель. Митрофорний протоієрей Володимир Прищепа народився 27 січня 1955 р. в м. Вознесенськ Миколаївської обл. в сім’ї робітників. Дитинство і юність провів в с. Стещино Поліському районі Київської обл., звідти пішов служити армію. Після служби в армії одружився і переїхав жити в с. Лелів Чорнобильського району. В 1986 р. працював пожежником-ліквідатором на ЧАЕС безпосередньо на реакторі. Там він дав обіцянку Богу, що якщо залишиться живим, то присвятить своє життя служінню Богу. Коли лежав у лікарні приснився сон, в якому Володимиру явився дідусь в білому одязі і нагадав про обіцянку. Не придав він цьому великого значення. В інституті Ломоносова йому поставили діагноз «гостра лучова хвороба». Почалось лікування. Дудсь знову зявився уві сні і нагадав про обіцянку. З часом, Володимир знову забуває цей сон. Згодом він проснається від удару в віконну рану і розуміє, що повинен служити Богу. Володимир влаштовується послушником в Різдва-Богородицький храм с. Гоголів, до о. Сергія Денисенка, де служить протягом 15 років. За цей час він закінчує Семінарію, поступає в Академію, яку закінчує в 2010 р. Але Чорнобиль не пройшов безслідно для о. Володимира, хвороби і їх лікування продовжуються. Йому поставили діагноз «рак легенів», під час операції обірвався тромб і Володимир переживає клінічну смерть. Зараз він чітко пам’ятає, як бачив своє тіло, лікарів, тунель… Також пам’ятає, як бачив Ісуса Христа і того дідка, це був святитель Миколай. В 2003 р. Володимир рукополагається в сан диякона і продовжує служити в храмі Різдва Божої Матері с. Гоголів, а в 2007 р. рукополагається в сан священика і направляється в с. Тарасівка на посаду настоятеля новоствореної парафії.

Богослужіння в храмі Різдва Божої Матері с. Тарасівка відбувається:
Вечірня в суботу та напередодні святкових днів о 15.30
Божественна літургія щонеділі та святкові дні о 8.00