УКАЗ протоієрею Олександру Валетиновичу Попову про звільнення з посади настоятеля Преображенського храму смт.Згурівка з посади благочинного та почислення за штат Бориспільської єпархії

Визначенням Нашим від 04 червня 2014 року Ви звільняєтесь з посади настоятеля храму на честь Преображення Господнього смт. Згурівка Згурівського району Київської області, з посади благочинного храмів Згурівського благочиння Бориспільської єпархії Української Православної Церкви та, згідно поданого прохання, почисляєтесь за штат Бориспільської єпархії Української Православної Церкви з правом переходу до іншої єпархії Української Православної Церкви.

У разі, якщо Ви в тримісячний термін не визначитеся з місцем Вашого подальшого священицького служіння, Ви будете заборонені у священнослужінні.

+ АНТОНІЙ

МИТРОПОЛИТ БОРИСПІЛЬСЬКИЙ І БРОВАРСЬКИЙ,