Командирування

ВІДРЯДЖЕННЯ ієрею Сергію Заболотному про направлення в храм на честь Всіх Святих с. Турівка Згурівського району

Визначенням Нашим від 16 квітня 2019 року, Ви направляєтесь для служіння в храм на честь Всіх Святих с. Турівка Згурівського району Київської області.

КЕРУЮЧИЙ БОРИСПІЛЬСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ

ВІДРЯДЖЕННЯ диякону Сергію Оберенку про направлення у храм на честь великомученика Георгія Побідоносця села Селище Баришівського району

Визначенням Нашим від 6 серпня 2018 року, Ви направляєтесь для служіння у храм на честь великомученика Георгія Побідоносця Бориспільської єпархії Української Православної Церкви с. Селище Баришівського району Київської області.

КЕРУЮЧИЙ БОРИСПІЛЬСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ

ВІДРЯДЖЕННЯ ієрею Іоанну Омельчуку про направлення в храм на честь Святої Трійці с. Пасічна Баришівського району

Визначенням Нашим від 7 червня 2016 року Ви направляєтесь для служіння в релігійну громаду Української Православної Церкви парафії на честь Святої Трійці с. Пасічна Баришівського району Київської області.

КЕРУЮЧИЙ БОРИСПІЛЬСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ

ВІДРЯДЖЕННЯ диякону Олексію Носенко в храм на честь святих апостолів Петра і Павла м. Бровари

Визначенням Нашим від 18 травня 2016 року Ви направляєтесь для служіння в храм на честь святих апостолів Петра і Павла м. Бровари Київської області.

КЕРУЮЧИЙ БОРИСПІЛЬСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ

ВІДРЯДЖЕННЯ диякону Сергію Мухіну в чоловічий монастир на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Бориспіль

Визначенням Нашим від 11 червня 2015 року Ви направляєтесь для служіння в чоловічий монастир на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Бориспіль Київської області.

КЕРУЮЧИЙ БОРИСПІЛЬСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ

ВІДРЯДЖЕННЯ ієрею Вадиму Пархоменку про направлення в храм на честь Успіння Пресвятої Богородиці с.Черевки

Визначенням Нашим від 13 травня 2016 року Ви направляєтесь для служіння в храм на честь Успіння Пресвятої Богородиці с. Черевки Згурівського району Київської області.

КЕРУЮЧИЙ БОРИСПІЛЬСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ

ВІДРЯДЖЕННЯ ієрею Іоанну Анталу про направлення в храм на честь Різдва Божої Матері с. Красне Згурівського району

Визначенням Нашим від 13 травня 2016 року Ви направляєтесь для служіння в храм на честь Різдва Божої Матері с. Красне Згурівського району Київської області.