КАТЮЖАНКА. На "старий" новий рік вихованці недільної школи підготували для парафіян виставу

КАТЮЖАНКА. На Період від Різдва до Водохреща називається святки. В ці дні люди продовжують вітати один одного і радіти Святам. На старий Новий рік, по закінченні богослужіння, прихожани Свято-Михайлівського храму села Катюжанка Вишгородського району зібралися у приміщенні недільної школи щоб разом з дітками ще і ще раз прославити новонароджене Богонемовля.

До уваги глядачів вихованці підготували виставу "Іван у країні неправильних відповідей" у якій розповіли про важливість знання своєї віри і що може статися коли невірно трактувати Святе Письмо. Також із уст дітей пролунали колядки та щедрівки. Отець настоятель подякував діткам за щирі вітання і вручив всім солодкі подарунки. Всім присутнім було запропоновано чаювання з пряниками,які,доречі, приготовили самі дітки,вихованці недільної школи нашого храму.

КАТЮЖАНКА. На КАТЮЖАНКА. На КАТЮЖАНКА. На КАТЮЖАНКА. На КАТЮЖАНКА. На КАТЮЖАНКА. На