Грамоти

ГРАМОТА про руколоження в сан ієродиякона монаха Никона (Згурського)

Соізволенням Духа Святого, 10 квітня 2019 року в храмі на честь Різдва Божої Матері села Волошинівка Баришівського району Київської області за Божественною Літургією монах Никон (Артем Петрович Згурський) рукоположений мною в сан ієродиякона.

ГРАМОТА про руколоження в сан священика диякона Бориса Коляди

Соізволенням Духа Святого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 2 січня 2019 року в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври за Божественною Літургією диякон Борис Іванович Коляда рукоположений мною в сан священика.

ГРАМОТА про руколоження в сан диякона Оберенка Сергія Володимировича

Соізволенням Духа Святого, 29 липня 2018 року у храмі на честь святителя Миколая Чудотворця смт Калита Броварського району Київської області за Божественною Літургією Оберенко Сергій Володимирович рукоположений мною в сан диякона.

ГРАМОТА про руколоження в сан диякона Георгія Стогнія

Соізволенням Духа Святого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 6 січня 2017 року в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври за Божественною Літургією Стогній Георгій (Юрій) Андрійович рукоположений мною в сан диякона.

ГРАМОТА про руколоження в сан священика диякона Олексія Носенка

Соізволенням Духа Святого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 6 січня 2017 року в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври за Божественною Літургією диякон Олексій Віталійович Носенко рукоположений мною в сан священика.

ГРАМОТА про рукоположення в сан диякона Пастернак Романа

Соізволенням Духа Святого, 18 вересня 2016 року в храмі на честь святителя Миколая Чудотворця с. Гнідин Бориспільського району Київської області за Божественною Літургією Пастернак Роман Михайлович рукоположений мною в сан диякона.

ГРАМОТА про рукоположення в сан диякона Денисенка Андрія

Соізволенням Духа Святого, 19 вересня 2016 року в храмі на честь чуда архистратига Михаїла в Хонех с. Мала Стариця Бориспільського району Київської області за Божественною Літургією Денисенко Андрій Сергійович в сан диякона.

ГРАМОТА про руколоження в сан священика диякона Олександра Пендлишак

Соізволенням Духа Святого, 7 серпня 2016 року в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври за Божественною Літургією диякон Олександр Миколайович Пендлишак рукоположений мною в сан священика.

ГРАМОТА про рукоположення в сан диякона Чіковані Варлама

Соізволенням Духа Святого, 25 грудня 2015 року в храмі на честь святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського с. Осещина Вишгородського району Київської області за Божественною Літургією Чіковані Варлам Гігаєвич рукоположений мною в сан диякона.

ГРАМОТА про руколоження в сан священика диякона Володимира Гонтара

Соізволенням Духа Святого, 06 серпня 2015 року в храмі на честь святих Бориса і Гліба м. Переяслав-Хмельницький Бориспільської єпархії Української Православної Церкви за Божественною Літургією диякон Володимир Анатолійович Гонтар рукоположений мною в сан ієрея.

ГРАМОТА про руколоження в сан священика диякона Сергія Скляренко

Соізволенням Духа Святого 6 вересня 2014 року в чоловічому монастирі на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" м.Бориспіль Бориспільської єпархії Української Православної Церкви за Божественною Літургією диякон Сергій Вікторович Скляренко рукоположений мною в сан священика.

ГРАМОТА про руколоження в сан священика диякона Анатолія Лужанського

Соізволенням Духа Святого 06 серпня 2014 року в храмі на честь святих благовірних князів Бориса і Гліба м. Вишгород за Божественною Літургією диякон Анатолій Іванович Лужанський рукоположений мною в сан священика.

ГРАМОТА про руколоження в сан священика диякона Ігоря Харламова

Соізволенням Духа Святого 9 серпня 2014 року в Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі у Феофанії м. Києва за Божественною Літургією диякон Ігор Петрович Харламов рукоположений мною в сан священика.

МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ,

МІСЦЕБЛЮСТИТЕЛЬ КИЇВСЬКОЇ МИТРОПОЛИЧОЇ КАФЕДРИ

ГРАМОТА про руколоження в сан священика диякона Олександра Валерко

Соізволенням Духа Святого 5 серпня 2014 року в Спасо-Преображенському чоловічому монастирі с. Княжичі Бориспільської єпархії Української Православної Церкви за Божественною Літургією диякон Олександр Сергійович Валерко рукоположений мною в сан священика.

КЕРУЮЧИЙ БОРИСПІЛЬСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ

ГРАМОТА від 16.03.2014 р. Максиму Музрафіоновичу Молоткову про рукоположення в сан диякона

Соізволенням Духа Святого 16 березня 2014 року в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври за Божественною Літургією Максим Музрафіонович Молотков рукоположений мною в сан диякона.

+ ОНУФРІЙ

МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ