Новини єпархії

Відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння

Відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння25 лютого 2021 року в день пам’яті Іверської ікони Божої Матері в Олександро-Невському храмі села Ярешки була звершена соборна Божественна Літургія. Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля ієрея Ігоря Стокаліча та духовенства благочиння.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив форум представників захоплених храмів Української Православної Церкви

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив форум представників захоплених храмів Української Православної Церкви22 лютого 2021 року в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбувся з’їзд представників захоплених храмів Української Православної Церкви. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія форум очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Модерував зібрання заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Миколай Данилевич. 

Детальніше...

Неділя про митаря і фарисея

Неділя про митаря і фарисея21 лютого 2021 року, в неділю про митаря і фарисея, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив служіння Божественної літургії в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

У Борисполі відбувся традиційний єпархіальний захід «День православної молоді» (відео)

У Борисполі відбувся традиційний єпархіальний захід «День православної молоді» (відео)21 лютого 2021 року з благословіння Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського у будинку культури м. Бориспіль відбувся традиційний єпархіальний захід «День православної молоді». 

Детальніше...

Збори духовенства у Другому Вишгородському благочинні Бориспільської Єпархії УПЦ.

Збори духовенства у Другому Вишгородському благочинні Бориспільської Єпархії УПЦ.31.01.2021р. та 14.02.2021р. з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополіта Бориспільського і Броварського, Благочинний 2-го Вишгородського округу Бориспільської Єпархії УПЦ протоієрей Олександр Стасів провів чергові збори духовенства, на яких були розглянуті нагальні питання:

– щодо взаємовідносин між Українською Православною Церквою і органами влади, як у центрі, так і на місцях;

– висвітлення подій з життя УПЦ у світських засобах масової інформації;

– звернено увагу присутніх на питання, які піднімав Митрополит Антоній на Єпархіальних зборах;

– обговорено актуальні питання з життя парафій благочиння;

– погоджено графік спільних Богослужінь духовенства благочиння під час Великого Посту.

ЖУКІН. Священник відвідав парафіян на Свято Хрещення

ЖУКІН. Священник відвідав парафіян на Свято ХрещенняОстанні події з життя парафії на честь Святителя Миколая с. Жукін Другого Вишгородського Благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Настоятель храму протоієрей Віталій Мазурков щорічно у дні віддання Свята Хрещення Господня відвідує домівки своїх парафіян, особливо тих, які старенькі і немощні, і не в змозі дойти до храму. Священник освячує оселі Хрещенською водою, і дарує мешканцям бутильовану Святу воду. У цьому році він роздав 97 ємностей.

Протоієрей Віталій тісно і плідно співпрацює з головою місцевої ОТГ Книжниковим С.О. та старостою села Жукін Охай О.В. з метою сприяння органів влади щодо суспільного служіння парафії, надання їй можливості забезпечити вплив на духовний, моральний і культурний стан членів територіальної громади.

Митрополит Антоній у день 27-річчя дияконської хіротонії звершив Божественну Літургію у Ближніх печерах Києво-Печерської Лаври

Митрополит Антоній у день 27-річчя дияконської хіротонії звершив Божественну Літургію у Ближніх печерах Києво-Печерської Лаври18 лютого 2021 року у день 27-річчя дияконської хіротонії, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільский і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Введенському храмі Ближніх печер Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

БЕРЕЗАНЬ. Благочинний Березанського округу з духовенством звершили заупокійну літію за воїнами-інтернаціоналістами

БЕРЕЗАНЬ. Благочинний Березанського округу з духовенством звершили заупокійну літію за воїнами-інтернаціоналістами15 лютого 2021 року у день Стрітення Господнього у Свято-Успенському храмі м. Березань благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля храму ієрея Димитрія Бондара та ієродиякона Никона (Згурського) звершили заупокійну літію за воїнами-інтернаціоналістами до річниці виводу радянських військ із Афганістану.

Детальніше...

Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа15 лютого 2021 року, в день свята Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив служіння Божественної літургії в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Неділя про закхея

Неділя про закхея14 лютого 2021 року, у Неділю про закхея, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив служіння Божественної літургії в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Сторінка 1 із 334

February 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Останні новини