Новини єпархії

БОРИСПІЛЬ. Розпочалося навчання Недільних школах храму Нерукотворного Образу та Свято-Іллінського храма

БОРИСПІЛЬ. Розпочалося навчання Недільних школах храму Нерукотворного Образу та Свято-Іллінського храма19-20 вересня 2020 р. розпочався навчальний рік для вихованців Недільних шкіл храму Нерукотворного Образу та храму Святого пророка Іллі м. Бориспіль.

Детальніше...

БЕРЕЗАНЬ. Духовенство взяло участь у перепохованні останків солдатів Другої Світової війни

БЕРЕЗАНЬ. Духовенство взяло участь у перепохованні останків солдатів Другої Світової війни21 вересня 2020 року на Різдво Пресвятої Богородиці та в день 77-ої річниці визволення Березані від німецько-фашистських загарбників влада та духовенство міста звершили перепоховання останків солдатів Другої Світової війни.

Детальніше...

ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи при Свято-Троїцькому храмі

ПАСІЧНА. Відбулось відкриття недільної школи при Свято-Троїцькому храмі20 вересня 2020 року відбулось відкриття недільної школи при Свято-Троїцькому храмі с. Пасічна Баришівського району. Після воскресного богослужіння відбулась святкова програма для молоді парафії, котру організував настоятель та прихожани храму. Цьогоріч бажаючих навчатись у недільній школі вияволось більше 20 дітей.

Детальніше...

У Святогірській Лаврі відбувся Міжнародний форум «Люди миру»

У Святогірській Лаврі відбувся Міжнародний форум «Люди миру»21 вересня 2020 року, свято Різдва Пресвятої Богородиці та Міжнародний день миру, у Свято-Успенській Святогірській Лаврі відбувся Міжнародний форум «Люди миру». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детальніше...

Різдво Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці21 вересня 2020 року, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну Літургію у Свято-Успенському соборі Святогірської Лаври Донецької єпархії.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію у Свято-Успенському соборі Святогірської Лаври

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію у Свято-Успенському соборі Святогірської Лаври20 вересня 2020 року, у Неділю 15-ту після П'ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну Літургію у Свято-Успенському соборі Святогірської Лаври Донецької єпархії.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у торжествах з приводу Дня тезоіменитства митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у торжествах з приводу Дня тезоіменитства митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа17 вересня 2020 р., в день пам´яті свт. Іоасафа Білгородського та св. блаж. Даниїла Єлисаветградського, в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбулися святкування з нагоди Дня тезоіменитства Високопреосвященнійшого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому Браїлівському монастирі Вінницької єпархії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому Браїлівському монастирі Вінницької єпархії15 вересня 2020 року, у день пам‘яті прп. Антонія і Феодосія Печерських, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому Браїлівському монастирі Вінницької єпархії.

Детальніше...

ЯГОТИН. Благочинний відвідав парафії Яготинського району

ЯГОТИН. Благочинний відвідав парафії Яготинського району14 вересня 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського,  благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій здійснив візит до храмів Яготинського району. Під час зустрічі з настоятелями храмів благочинний ознайомився з церковно-парафіяльними справами. Особливу увагу було прикуто соціальній сфері та роботі недільних шкіл під час карантину.  

Детальніше...

ВИШГОРОД. Недільна школа "Зернятка Св. Бориса і Гліба" вирушили у перше паломництво цього навчального року

ВИШГОРОД. Недільна школа По благословенню керуючого Бориспільською єпархією митпрополита Бориспільського і Броварського Антонія настоятель храму - протоієрей Димитрій Денисенко і недільна школа "Зернятка Св. Бориса і Гліба" вирушили у перше паломництво цього навчального року. Планується іще декілька подібних паломництв. Але як же пройшла ця перша екскурсія 13.09?

Детальніше...

Сторінка 1 із 323

September 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Останні новини