Новини єпархії

ПРОЦІВ. Відбулися загальна сповідь духовенства та чергове зібрання духовенства Другого Бориспільского округу

ПРОЦІВ. Відбулися загальна сповідь духовенства та чергове зібрання духовенства Другого Бориспільского округу27 березня 2017 року з благословення Високопреосвященнійшого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського, у храмі св. Архістратига Михаіла, с. Проців Бориспільського району відбулися загальна сповідь духовенства, Літургія Передосвячених Дарів та чергове зібрання духовенства Другого Бориспільского округу.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин пасії з читанням акафісту Страстям Господнім

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин пасії з читанням акафісту Страстям ГосподнімУвечері, 26 березня, в Неділю 4-у Великого Посту, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив вечірню з читанням акафісту Страстям Христовим в храмі ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість» Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

СТУДЕНИКИ. Відбулася великопісна спільна сповідь і зібрання духовенства Другого Переяслав-Хмельницького благочиння

СТУДЕНИКИ. Відбулася великопісна спільна сповідь і зібрання духовенства Другого Переяслав-Хмельницького благочиння 24 березня 2017 р. з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, в Покровському храмі с. Студеники Переяслав-Хмельницького району, відбулася великопісна спільна сповідь і соборне служіння Божественної Літургії Передосвячених Дарів духовенством Другого Переяслав-Хмельницького благочиння. Очолив Богослужіння благочинний, протоієрей Геннадій (Спатарь).

Детальніше...

СТАРЕ. Священики взяли участь у святкуванні створення Національної Гвардії України

СТАРЕ. Священики взяли участь у святкуванні створення Національної Гвардії України26 березня, духовенство Другого Бориспільського благочиння, з благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, взяли участь у дні святкування створення Національної Гвардії України (НГУ) в с.Старе в / ч3070.

Детальніше...

У Неділю преподобного Іоанна Лествичника митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви

У Неділю преподобного Іоанна Лествичника митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви26 березня, в 4-у неділю Великого посту, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

ЄРУСАЛИМ. Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні Кувуклії у храмі Гробу Господнього

ЄРУСАЛИМ. Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні Кувуклії у храмі Гробу ГосподньогоВ Єрусалимі 22 березня офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі з Предстоятелем Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм взяла участь в урочистій церемонії освячення Кувуклії – каплиці над Гробом Господнім. Як розповів керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич), поїздка відбулася на запрошення Константинопольського Патріарха Варфоломія I та Єрусалимського Патріарха і всієї Палестини Феофіла III, повідомляє Центр інформації УПЦ.

Детальніше...

СВЯТИЛЬНЯ. Священик взяв участь у засіданні любительського клубу "Феміда"

СВЯТИЛЬНЯ. Священик взяв участь у засіданні любительського клубу 20 березня 2017 року настоятель Свято-Михайлівського храму с. Світильня Броварського району ієрей Максим Молотков відвідав засідання любительського клубу "Феміда", що проходило у методично-бібліографічному відділі Броварської центральної районної бібліотеки.

Детальніше...

ОСЕЩИНА. Відбулася соборна Літургія духовенства 2-го Вишгородського благочиння

ОСЕЩИНА. Відбулася соборна Літургія духовенства 2-го Вишгородського благочинняСьогодні, 21 березня 2017 року, з благословення Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського у Храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця відбулася традиційна великопісна спільна сповідь і соборне служіння Божественної Літургії Передосвячених Дарів духовенством 2-го Вишгородського Благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Очолив Божественну Літургію благочинний протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з духовенством благочиння.

Після звершення Літургії, відбулося обговорення нагальних питань з життя парафій. Благочинний протоієрей Олександр Стасів довів до відома духовенства інформацію щодо обов’язкової перереєстрації статутів парафій, необхідності наявності у належному стані у всіх парафіях документів на право володіння чи користування земельними ділянками і церковними будовами, документації з ведення обліку.

 У черговий раз було звернуто увагу на проведення просвітницької роботи серед молоді, у навчальних закладах, обов’язкової організації  і функціонування Недільних шкіл для дітей і дорослих, організації проектів соціального служіння з допомоги потребуючим людям.  

ВИШГОРОД. Архімандрит Феодосій (Марченко) прочитав лекцію на тему: «Піклування про людей, які перебувають в стані депресії (зневіри)»

ВИШГОРОД. Архімандрит Феодосій (Марченко) прочитав лекцію на тему: «Піклування про людей, які перебувають в стані депресії (зневіри)»З благословення високопреосвященнішого Бориспільського Антонія і митрополита Броварського, 19 березня 2017 року, в рамках програми єпархіальних катехізаторських курсів Вишгородського благочиння архімандрит Феодосій (Марченко) прочитав лекцію на тему: «Піклування про людей, які перебувають в стані депресії (зневіри)»

Детальніше...

МОРОЗІВКА. Настоятель відвідав нужденних парафіян з благодійною допомогою

МОРОЗІВКА. Настоятель відвідав нужденних парафіян з благодійною допомогоюНастоятель Свято-Успенської парафії села Морозівка Баришівського району протоієрей Миколай Брега, спільно з братією Києво-Печерської Лаври відвідали з благодійною допомогою малозабеспечених, багатодітних та інвалідів парафії.
Община надала нужденним допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу та дитячих іграшок. Люди вкотре тепло та вдячно зустрічали батюшку, адже це вже не перший подібний візит. Також священники дарували іконки на згадку про зустріч.

Детальніше...

Сторінка 1 із 175

March 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Останні новини