Новини єпархії

ПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Вихованці недільної школи відвідали Свято-Упенську Києво-Печерську Лавру

ПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Вихованці недільної школи відвідали Свято-Упенську Києво-Печерську ЛавруУ неділю 24 жовтня 2021 року вихованці недільної школи села Петропавлівське Другого Бориспільського благочиння відвідали Свято-Упенську Києво-Печерську Лавру. Дітей супроводжував настоятель храму протоієрей Василій Бринзей та їхні батьки.

Детальніше...

Неділя 18-та після П’ятидесятниці

Неділя 18-та після П’ятидесятниці24 жовтня 2021 року, в Неділю 18-ту після П’ятидесятниці, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Відбулося відспівування клірика Бориспільської єпархії протоієрея Анатолія Міхневича

Відбулося відспівування клірика Бориспільської єпархії протоієрея Анатолія Міхневича22 жовтня 2021 року, з благословення Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія  в Борисоглібському храмі м. Переяслава відбулося відспівування клірика єпархії протоієрея Анатолія Міхневича.

Детальніше...

КОРЖІ. Вихованці Недільної школи “Фавор” звершили поїздку до столиці

КОРЖІ. Вихованці Недільної школи “Фавор” звершили поїздку до столиці20 жовтня 2021 року вихованці Недільної школи “Фавор” при Спасо-Преображенському храмі с.Коржі Березанського благочиння разом з батьками вклонилися святиням Києво-Печерської лаври. Під час паломництва до преподобних отців Києво-Печерських, протоієрей Миколай коротко розповів історію лаври та значення молитви до святих як ходатаїв і молитвенників до Бога за нас грішних.

Детальніше...

У Борисполі викладачі КДА і С прочитали богословсько-практичні лекції для духовенства єпархії

У Борисполі викладачі КДА і С прочитали богословсько-практичні лекції для духовенства єпархії 20-21 жовтня 2021 року з ініціативи та благословення Керуючого справами Української Православної Церкви, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія у приміщенні кафедрального собору на честь Покрову Богородиці м.Бориспіль для духовенства Бориспільської єпархії було прочитано богословсько-практичні лекції.

Детальніше...

Відійшов до Господа клірик Бориспільської єпархії протоієрей Анатолій Міхневич

Відійшов до Господа клірик Бориспільської єпархії протоієрей Анатолій Міхневич20 жовтня 2021 року на 66 році життя після тяжкої хвороби відійшов до Господа клірик Бориспільської єпархії протоієрей Анатолій Міхневич.

Детальніше...

Спочив у Бозі заштатний клірик Бориспільськоі єпархії ієромонах Климент (Моитирний)

Спочив у Бозі заштатний клірик Бориспільськоі єпархії ієромонах Климент (Моитирний)19 жовтня 2021 року, спочив у Бозі заштатний клірик Бориспільськоі єпархії ієромонах Климент (Моитирний)

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у ХІІІ Міжнародній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи»

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у ХІІІ Міжнародній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи»19 жовтня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Київській духовній академії відбулась ХІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт КДАіС.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні монастирського медичного центру в Банченах

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні монастирського медичного центру в Банченах18 жовтня 2021 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин освячення медичного центру «Клініка святителя Луки» при Свято-Вознесенському чоловічому монастирі у Банченах. 

Детальніше...

СЕЗЕНКІВ. Парафіяни звершили паломництво до святинь Черкащини

СЕЗЕНКІВ. Парафіяни звершили паломництво до святинь ЧеркащиниУ неділю, 17 жовтня 2021 року, парафіяни храму на честь Різдва Іоанна Предтечі с. Сезенків Баришівського благочиння на чолі з настоятелем священником Сергієм Мухіним після Божественної літургії вклонилися святиням Черкаського краю. 

Детальніше...

Сторінка 1 із 356

October 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини