Новини єпархії

Вийшла з друку чергова книга митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, керуючого справами УПЦ "Основи християнської віри" .

Вийшла з друку чергова  книга митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, керуючого справами УПЦ В книзі висвітлюються істини православної віри, необхідні для спасіння кожної людини.

Детальніше...

Засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.23 травня 2023 року в резиденції Предстоятеля УПЦ у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі у Феофанії розпочалось засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Детальніше...

Пам’ять святителя Миколая Чудотворця

Пам’ять святителя Миколая Чудотворця22 травня 2023 року, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Миколаївському соборі Покровського жіночого монастиря столиці.

Детальніше...

Неділя 6-та після Пасхи

Неділя 6-та після Пасхи21 травня 2023 року, у Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, день пам‘яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

День пам'яті преподобного Іова Почаївського

День пам'яті преподобного Іова Почаївського19 травня, у день пам'яті преподобного Іова Почаївського, у Спасо-Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври  було звершено Божественну літургію.

Детальніше...

Пам’ять преподобного Феодосія Печерського

Пам’ять преподобного Феодосія Печерського16 травня 2023 року, у день пам’яті преподобного Феодосія Печерського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив урочисте богослужіння у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

ВИШГОРОД. Пам'ять святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба.

ВИШГОРОД. Пам'ять святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба.15 травня, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба у Вишгороді.

Детальніше...

Неділя 5-та після Пасхи, про самаряниню

Неділя 5-та після Пасхи, про самаряниню14 травня, Неділю 5-ту після Пасхи, про самаряниню, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському Кафедральному соборі м. Бориспіль.

Детальніше...

Зустріч з делегацією Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ).

Зустріч з делегацією Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ).11 травня 2023 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з делегацією Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ).

Детальніше...

ГОСТРОЛУЧЧЯ. Прощання із захисником України.

ГОСТРОЛУЧЧЯ. Прощання із захисником України. ГОСТРОЛУЧЧЯ. Прощання із захисником України. 06 травня 2023 року у Свято-Миколаївському храмі села Гостролуччя відбулося відспівування Усика Романа Володимировича - солдата резерву запасної роти 61-ї окремої механізованої Степової бригади 1987 року народження.  

Детальніше...

Сторінка 1 із 396

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4