Новини єпархії

Неділя 16-та після П’ятидесятниці, після Воздвиження

Неділя 16-та після П’ятидесятниці, після Воздвиження2 жовтня 2022 року, в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, після Воздвиження, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив ранню Божественну літургію у Вознесенському Банченському чоловічому монастирі.

Детальніше...

Прославлення у лику святих преподобносповідника Антонія Балтського.

Прославлення у лику святих преподобносповідника Антонія Балтського.1 жовтня 2022 року, Керуючий справами УПЦ митрополит  Бориспільський і Броварський Антоній звершив святкову Божественну літургію у  Покровському Феодосіївському чоловічому монастирі Балтської єпархії.

Детальніше...

ПАСІЧНА. Відкриття навчального року у недільні школі

ПАСІЧНА. Відкриття навчального року у недільні школі25 вересня 2022 року на Свято-Троїцькій парафії с. Пасічна відбулося відкриття навчального року у недільній школі «Стежина до Бога». Настоятелелем та парафіянами храму було організоване свято, веселі ігри для дітей та частування. Цього року навчання буде відбуватись у 3 вікових групах.

 

 

 

ДІВИЧКИ. Престольне свято Хрестовозвиженського храму.

ДІВИЧКИ. Престольне свято Хрестовозвиженського храму.27 вересня 2022 року у Хрестовоздвиженский храм села Дівички відзначив Престольне свято.

Детальніше...

Відбулася лекція вченого секретаря КДАіС на Катехізаторських курсах для дорослих при Свято-Благовіщенському храмі Березані.

Відбулася лекція вченого секретаря КДАіС на Катехізаторських курсах для дорослих при Свято-Благовіщенському храмі Березані.25 вересня цього року у неділю ввечері у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані вечірню зі співом акафісту Пресвятій Богородиці звершив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Детальніше...

Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього27 вересня 2022 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Хрестовоздвиженським храмом Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Неділя 15-та після П’ятидесятниці

Неділя 15-та після П’ятидесятниці25 вересня 2022 року, у Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у столичному храмі на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці у районі Святошин.

Детальніше...

Засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії.

Засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії.22 вересня 2022 року, під головуванням митрополита Бориспільського і Броварського Антонія в Києво-Печерській Лаврі відбулося засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії.

Детальніше...

Престольне свято Академічного храму Київської духовної академії і семінарії.

Престольне свято Академічного храму Київської духовної академії і семінарії.21 вересня, у Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії — престольне свято Академічного храму Київської духовної академії і семінарії.

Детальніше...

Черкаси. Святкування 20-річниці освячення Архангело-Михайлівського кафедрального собору

Черкаси. Святкування 20-річниці освячення Архангело-Михайлівського кафедрального собору 20 вересня, у Черкасах відбулися урочистості з нагоди дня пам’яті прпмч.Макарія Канівського, архім.Овручського, ігумена Пінського, Переяславського чудотворця.

Детальніше...

Сторінка 1 із 380