Спасо-Преображенька парафія села Коржі провела благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. 17 березня 2024 року у прощену неділю при Спасо-Преображенській парафії села Коржі після богослужіння відбувся благодійний ярмарок "Масниця" на підтримку ЗСУ.

Під час ярмарку настоятель парафії протоієрей Миколай Борисюк всіх присутніх привітав з початком Великого посту і призвав у ці дні особливо молитись за Україну, її захисників, а також очищати свою душу, каючись у  гріхах.

На даному заході було зібрано 10 000 гривень.

Спасо-Преображенька парафія села Коржі провела благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Спасо-Преображенька парафія села Коржі провела благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.