Новини єпархії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив нічну Божественну літургію на честь 30-ліття дарування самостійністі та незалежності УПЦ

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив нічну Божественну літургію на честь 30-ліття дарування самостійністі та незалежності УПЦВ ніч з 27 на 28 жовтня 2020 року в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була відслужена урочиста нічна соборна Божественна літургія, яка була присвячена 30-ій річниці дарування Грамоти Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ про незалежність і самостійність Української Православної Церкви у своєму управлінні.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у ХІI Міжнародній науково-практичній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи»

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у ХІI Міжнародній науково-практичній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи»27 жовтня 2020 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія,  в Актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської  Лаври (корп. №45) відбулась відкриття ХІI Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу КДАіС.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у відкритті виставки на честь 30-ліття дарування самостійністі і незалежності УПЦ

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у відкритті виставки на честь 30-ліття дарування самостійністі і незалежності УПЦ27 жовтня 2020 року в Церковно-археологічному кабінеті КДА Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у відкритті виставки присвяченої 30-літтю дарування Грамоти Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ про самостійність і незалежність Української Православної Церкви.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин освячення місця під будівництво храму в Згурівці

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин освячення місця під будівництво храму в Згурівці26 жовтня 2020 року Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин освячення місця під будівництво храму на честь Преображення Господнього в селщі Згурівка на Київщині.

Детальніше...

У день свята Іверської ікони Божої Матері митрополит Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь Стрітення Господнього в селі Сулимівка

У день свята Іверської ікони Божої Матері митрополит Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь Стрітення Господнього в селі Сулимівка26 жовтня 2020 року, у день свята Іверської ікони Божої Матері, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь Стрітення Господнього в селі Сулимівка Яготинського району.

Детальніше...

Неділя 20-та після П’ятидесятниці

Неділя 20-та після П’ятидесятниці25 жовтня 2020 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці м. Бориспіль.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у місцевих виборах

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у місцевих виборахВранці 25 жовтня 2020 року Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у голосуванні на виборах до місцевих органів влади м. Києва.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Чумалівському жіночому монастирі

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Чумалівському жіночому монастирі19 жовтня 2020 року в день пам'яті святого апостола Фоми керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Чумалівському жіночому монастирі на Закарпатті.

Детальніше...

Неділя 19-та після П’ятидесятниці

Неділя 19-та після П’ятидесятниці18 жовтня 2020 року у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі Києва у Феофанії.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкування престольного свята у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкування престольного свята у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль14 жовтня 2020 року, в день престольного свята Покрови Пресвятої Богородиці, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль.

Детальніше...

Сторінка 1 із 152

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Останні новини