ПРОЦІВ. Проведено зібрання духовенства Другого Бориспільського благочиння

ПРОЦІВ. Проведено зібрання духовенства Другого Бориспільського благочиння25 вересня 2015 року, з благословіння Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, у Свято- Михайлівському храмі с. Проців, Другого Бориспіського благочиння було проведено зібрання духовенства Другого Бориспільського благочиння.

Зібрання очолив благочинний Другого Бориспільського округу, архім. Феогност ( Юраш ) на якому до духовенства Другого Бориспільського благочиння були доведені розпорядження та благословення правлячого архієрея.

Також благочинний  передав подяку , від керуючого єпархією, духовенству та мирянам за активну участь і допомогу в проведені Всеукраїнської Хресної Ходи з нагоди дня пам'яті блаженної кончину Св.рівноап.кн. Володимира.

Також розглянули поточні питання життя парафій.