ВИШГОРОД. Діти із зони АТО, що перебувають в таборі «Лісова застава» відвідали Борисоглібську парафію22 жовтня настоятель храму святих Бориса і Гліба протоієрей Димитрій Денисенко відвідав табір «Лісова застава» для дітей із зони АТО, що поблизу селища Димер. Між дітками та батюшкою відбулося цікаве живе спілкування. Отець Димитрій спочатку пояснив, що таке взагалі Закон Божий, нагадав заповіді Господні, розповів про те, як має поводити себе людина у своєму житті, щоб бути щасливою і жити в мирі. Наприкінці кожна дитина підготувала батюшці своє запитання. Час минув швидко та непомітно. І тому отець Димитрій запросив усіх продовжити спілкування вже в Вишгороді.

Так, у суботу 24 жовтня 17 діточок разом з вихователями приїхали до храму свв. Бориса і Гліба на Божественну літургію, де змогли посповідатися та причаститися Святих Христових Таїн. Для багатьох це була перша у житті служба та перша сповідь і Причастя. Дуже щиро вони молилися на колінцях за мир в Україні, дехто навіть зі сльозами на очах. Після літургії на діточок чекав гостинний обід та цікава екскурсія по храму. Закінчилась зустріч пам’ятною фотографією на згадку. Отець Димитрій побажав всім щасливого й мирного майбутнього з Богом.