ЗАЗИМ'Є. У селі пройшов заключний етап районного фестивалю колядок "Слава Богу Рожденому"

ЗАЗИМ'Є. У селі пройшов заключний етап районного фестивалю колядок 16 січня 2016 року у селі Зазим'є Броварського району відбувся заключний етап районного фестивалю колядок "Слава Богу Рожденому".  Біля головної новорічної ялинки села прославляли колядками народження Христа хорові колективи Броварщини: вокальний ансамбль "Україночка" селища Гоголів та хор Гоголівського будинку культури "Любисток", солісти естрадної пісні студії "Маестро" міста Броварів, дитячий ансамбль "Перепілочка" та ансамбль "Живемо" із села Зазим'є, Недільна школа Воскресенського храму села Зазим'є.

На фестивалі були присутні сільський голова Л.В.Спичак, настоятель зазимського храму протоієрей Олександр Генераленко, настоятель Михайлівського храму села Світильня священик Максим Молотков та клірик зазимського храму протоієрей Анатолій Слинько.
Напочатку концерту зі словом вітання виступив отець Анатолій, який побажав жителям села у новому році кожній родині благословення Божого, родючості землі та миру у державі. По завершенні, учасники фестивалю отримали солодкі подарунки, а глядачі мали змогу підкріпитися смачною кутею та узваром.