ЛЕМЕШІВКА. Просвітницький вечір у Покровському храмі

ЛЕМЕШІВКА. Просвітницький вечір у Покровському храміУвечері, 19 березня, в 3-у неділю  Великого Посту, благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій звершив акафіст Страстям Христовим в храмі Покрови Божої Матері с. Лемешівка у співслужінні духівника Яготинського округу протоієрея Сергія Кисильова, настоятеля Покровського храму протоієрея Георгія Бойко та настоятеля Миколаївської парафії протоієрея Ігоря Фурс.

По завершенні богослужіння відбулася перша зустріч прихожан Покровського храму з священниками Яготинського благочиння.

Протоієрей Рустік Романій розповів про сьогодення Української Православної Церкви. Під час зустрічі протоієрей Сергій Кисильов виконав авторські духовні піснеспіви.

Головна ціль таких зустрічей, які будуть проходити у всіх приходах Яготинського благочиння, створення згуртованих парафій, які матимуть змогу отримати відповіді на буденні питання та знайомство з істинами Православної Церкви.