БРОВАРИ. До собору святих апостолів Петра та Павла прибула чудотворна ікона Матері Божої РадомишльськаУ суботу 22 липня 2017 р. до собору на честь святих апостолів Петра та Павла міста Броварів прибула чудотворна ікона Матері Божої Радомишльська (Іверська).

Біля входу до території храму святиню зустрічали численні прихожани і духовенство. Потім хресним ходом із молитвою чудотворну ікону обнесли навколо храму.  Перед святинею у храмі духовенство, на чолі з секретарем Бориспільської єпархії протоієреєм Костянтином Пилипчуком, звершино молебень з акафістом.

По завершенні молебню настоятель храму протоієрей Олександр Левчук помазав віруючих благословенним єлеєм.

Чудотворна ікона перебуватиме у Петро-Павлівському соборі з 22 по 26 липня і буде доступна для молитовного шанування з 7.00 до 19.00.

Протягом періоду перебування святині у Броварах кожного дня після Божественної Літургії будуть відправлятися молебні з акафістом.